שלמה חזו - המרכז לחדשנות פיננסית

פרישה -יעוץ פרישה ,תכנון פרישה היבטי מיסוי , פרישה חלקית פרישה מוקדמת פרישה לבכירים

 

ההפרטה ושינוי שוק העבודה גורמים לאלפי עובדים להיפלט מעבודה בכל שנה .

המעביד "הנאור " קורא לזה פרישה .

פיטורין מעבודה  פרישה מעבודה  זה לעיתים  טראומה  כמו גירושין.

 
מעבר לשבר האישי עובר מי שמפוטר  או פורש פרישה מוקדמת שינויים מהותיים מבחינה כלכלית  , עליו להיערך להמשך החיים  מבחינה כלכלית ופנסיונית  לתכנן ה פרישה ולהערך לקראת פרישה בין אם זו פרישה מוקדמת או פרישה רגילה , פרישה חלקית או פרישה מלאה  .

לתכנן    פרישה : מטרת  תכנוו פרישה , ייעוץ פרישה , אימון  פרישה  , יעוץ פרישה ,

הינה ליידע את העובד בנוגע לזכויותיו  הכלכליות המשפטיות והמיסוייות, בנוגע לקרנות הכספיות המגיעות לו ולבחון  צעדיו  הפיננסים , על מנת שיוכל לכלכל צעדיו הכלכליים בצורה מושכלת  לקראת פרישה .
מדובר בכסף , מדובר בעתיד המשפחה  מדובר בעתידך האישי .

יעוץ  פנסיוני אישי אימון פנסיוני  תכנון פנסיוני , תכנון פרישה , יעוץ פרישה -הינו כלי אפקטיבי הכרחי במסגרתו נבחנות האפשרויות השונות  ע'י יועץ פנסיוני  יועץ פרישה מומחה פרישה שהוא מומחה פנסיוני .    מבחינת היבטי מיסוי , היבטי משיכת כספי פיצויים כספי תגמולים וקרן השתלמות , שמירת כספי הפנסיה שלך , היוון , בחינת היוון ?

יש רו ח  שעושים עימך יעוץ פרישה מהיבטי המס בלבד  ואינם מבינים מאום  בתחומ שקעות או תחומי  יחסי עבודה או תחום 

ה פנסיה  ,  ה ביטוח .האם לכזה  מומחה פנסיוני  תלך ?

אצלנו  מבינים את הצד האנושי של הפרישה  , מנתחים את הצד הפינאנסי  לקראת פרישה , בוחנים את הצד המיסויי  שב פרישה , מנתחים היבטי  ביטוח , פנסיה , גמל , השתלמות ,   בוחנים המשך עבודה במקום אחר , הסדרי רציפות זכויות,  פנסיית נכות או כיסוי אובדן כושר עבודה . מבינים ההבדל בין היוון  רגיל  היוון קצבה  היוון פנסיה או יוון בגירושין , ו מסתכלים על היבט מס , על היבטי ה השקעות , על סוג ההשקעות,  על  פיזור הסיכונים על דמי ניהול ועל האדם  והמשפחה , שמאחורי כל נתונים הכספיים . 

ד"ר שלמה חזן מומחה פרישה מומחה פנסיוני מוביל  בעל ניסיון רב  מתכנן פרישה לבכירים - מכיר את המערכות הפנסיוניות והמערכות הציבוריות והעניק יעוץ פנסיוני , יעוץ פרישה , אימון פנסיוני ואימון פרישה לאלפי עובדים במשק הפרטי והציבורי  במסגרות ציבוריות כמו משרד הפנים , משרד רוה מ , נמשרד התחבורה , משרד החינוך , רשויות מקומיות מסגרות פיננסיות כמו משרדי רו ח גדולים ובהם סומך חייקין , בנקים : כמו דיסקונט , במסגרות בטחוניות כמו  :
צה ל , משרד הבטחון ,  תע ש , תעשיה אוירית ,  שב"כ , מוסד ,מסגרות פרטיות כמו הייטק  ומסגרות חינוכיות כמו האוניברסיטה הפתוחה , מט"ח ומורים לקראת פרישה .

תכנון פרישה ,  תכנון פנסיוני  נכון יכול לחסוך לעובד אלפים רבים של שקלים שיועילו לו להמשך דרכו.יעוץ לקראת פרישה  עושים רק אצל מקצוען

גם לך  זה כדאי .....   הכי כדאי

ידע , ניסיון אישי ואמפטיה יכולים לסייע לכל עובד שמפוטר או מופרש  והלווי האישי של ד"ר שלמה חזן מסייע לכל עובד להתמודד עם משבר הפיטורין או הפרישה בדרך כלכלית ושקולה יותר. 

פרישה היא ענין למקצוענים - בתחומי  ביטוח , פנסיה , גמל, השקעות   ,השקעות בארץ , השקעות בחו"ל , השקעות נדל' ן ,  השקעות פנסיוניות .

פנה אלינו ל תכנון פרישה  ואנחנו  נצעד איתך  לאורך ל הדרך .....כפי שעשינו בארגונים מובילים במשק הישראלי ......

רשימת לקוחות מרוצים ........בעמודה נפרדת 

 

פרישה - תכנון פרישה מעבודה , היבטי מיסוי, פיצויים   גמל

כל אחד רוצה שהחיים לאחר פרישבה  יהיו כמו  בתקופת עבודה ולפני פרישה .

לחץ להזמנת ספרו של שלמה חזן

 

ליצירת קשר עם ד"ר שלמה חזן  09-8809013  לחצו לטופס יצירת קשר 054-6900052 שלמה חזן

שלמה חזן בפייסבוקהבלוג של שלמה חזן English homepage

 

   לחץ לפוסטים בקפה דה מרקר