שלמה חזו - המרכז לחדשנות פיננסית

לפני תביעה כדאי לנסות גישור ובוררות פיננסית פנסיונית וביטוחית בפיטורין בפרישה בגירושיןאם את/ה רוצה להגיש תביעה נגד חברת ביטוח או קרן פנסיה בתחומי הביטוח הפנסיה או מצוי כבר בתביעה של אובדן כושר עבודה נגד חברת ביטוח או תביעת נכות נגד קרן פנסיה , או מתכנן להתגרש או מצוי כבר בהליך גירושין ? אם נפצעת או חלית ?  או נפגעת  בעבודה ?  :

כדאי לך לפנות אלינו ולהיעזר בשרותי הגישור , אימון הפנסיוני להיערכות לקראת הליך  גישור ,  לקבל חו'ד  מקצועית  או לפעול באמצעות הליך גישור או בוררות אם הנושא במחלוקת הינו כספי , עיסקי ביטוחי , פנסיוני או כלכלי .פישוט המאבק ובדיקת הסכומים שבמחלוקת , עריכת צ'ק אפ פנסיוני פיננסי ביטוחי, מיבדוק  פינאנסי  או בוררות  פנסיוני  במסגרתו יערך ניתוח הנכסים הפינאנסים הביטוחיים הפנסיוניים , תוך מתן עצות כיצד ניתן לבצע חלוקה הוגנת .


הליך הגישור או הבוררות יכול להיעשות בצורה ממוקדת קצרה ומהירה , תוך גילוי רגישות אנושית ויכול לחסוך למתדיינים או למתגרשים זמן יקר וממון רב, שעלול להתבזבז במקרה של הליך משפטי מורכב ויקר.


ניתן גם להפסיק הליך משפטי ולפנות לגישור אצלנו בנושאי : ביטוח , פינאנסים , פנסיה , קופות גמל , קרנות השתלמות וחלוקת נכסים במקרה של פטירה . 

 

ניתן לפנות אלינו   למרכז לחדשנות פינאנסית  09-8809013   

או ישירות   ל ד"ר שלמה חזן   054-6900052לחץ להזמנת ספרו של שלמה חזן

 

ליצירת קשר עם ד"ר שלמה חזן  09-8809013  לחצו לטופס יצירת קשר 054-6900052 שלמה חזן

שלמה חזן בפייסבוקהבלוג של שלמה חזן English homepage

 

   לחץ לפוסטים בקפה דה מרקר