סך הכל 0.00 ₪
0
X

הכנסת אורחים רשב"י מירון

הכנסת אורחים רשב"י מירון
סך הכל 0.00 ₪
0
X

 
"הכנסת אורחים רשב"י מירון" היא ההכנסת אורחים היחידה במירון, הכנסת אורחים קיימת למעלה מ-50 שנה. ופתוחה במשך כל ימות השנה כולל שבתות וחגים. ההכנסת אורחים פתוחה לקהל הרחב ומחלקת אוכל חם ומזין לכל העולים לקבר רבי שמעון בר יוחאי זיע"א בחינם ללא כל תשלום. מנהלי הארגון הם הרב יעקב פרלמוטר והרב מאיר קרלבך.
תרומתכם מאפשרת לנו להמשיך ולקיים את הפעילות, ולספק את צרכי העולים הרבים במהלך כל השנה, באפשרותכם להשתתף ולקחת חלק בזכויות של הכנסת האורחים למשך סעודה אחת, יום שלם או שבת מלאה.
פרס ראשון: רכב ניסאן סנטרה 2022 חדש ויוקרתי.
ועוד פרסים בשווי עשרות אלפי שקלים. וביניהם: תווי קניה באיקאה בסך 5,000 ₪ | כרטיס אשראי טעון ב-5,000 ₪ | טבעת יהלום יוקרתית | חדר ילדים מושלם | זיכוי ברשת הצורפים בסך 5,000 ₪ | צימר לשבת בצפון | זוג כרטיסי טיסה לאירופה ועוד....
א. ראשית בבחירת חבילת כרטיסים אתה מגדיל באופן משמעותי את סיכוייך לזכות בכל הקופה. וככל שתבחר בחבילה גדולה יותר כך מחיר הכרטיס ילך ויפחת.
ב. רוכשי החבילות זכאים להעביר שמות לתפילה בימים המסוגלים במהלך כל השנה, וגם יקבלו מתנות מיוחדות, לפי גודל החבילה.
ג. תזכו לשותפות משמעותית יותר בפעילות הכנסת האורחים.
הגרלת הזריזות היא הגרלת בונוס מיוחדת רק לרוכשי הכרטיסים שמצטרפים עד יום שלישי כ"ג באייר (24/05/2022) נכנסים ללא עלות נוספת להגרלה על 20,000 שקלים!!!
איך שנוח לך, באשראי, במזומן או צ'קים.
באתר ההגרלה התשלום הוא באשראי, עד 12 תשלומים. במוקדי כל הקופה הפרוסים בכל רחבי הארץ ניתן לשלם גם במזומן. וכמובן דרך המוקד הטלפוני שלנו בטל': 4520*
למידע על מוקד המזומן הקרוב לביתך, חייגו 4520*
בוודאי. ע"פ פסק הרבנים שליט"א ניתן ואף מצווה לתרום מכספי מעשר. 100% מההכנסות של ההגרלה יופנו למטרה.
מיד בתום רכישת הכרטיסים שבחרת, תקבל למייל קבלה על הרכישה. קבלה זו מהווה אישור על הצטרפותך להגרלה והיא מעידה ע"כ שפרטיך הוזנו בתוכנת ההגרלה. חשוב: בעת הרכישה, יש לשים לב כי הטלפון, המייל והפרטים שהזנתם. נכונים.
היות והנך רוכש כרטיס הגרלה בנוסף לתרומתך, החוק אוסר עלינו להוציא ע"כ קבלה ע"פ סעיף 46.
כשאתה ממלא כרטיס לוטו ממוצע של 6 טבלאות סיכויי הזכייה שלך נמוכים מאוד ועומדים על 1 מתוך 2,712,248 מיליון מצטרפים. בהגרלת כדאי הוא הסיכויים גדולים באלפי אחוזים!!!
מפקח על ההגרלה עורך הדין בנימין מיצנכר. לעורך הדין ניסיון רב בפיקוח הגרלות ונחשב למומחה בתחום. חברי ועדת הפיקוח על ההגרלה מונים גם את הנהלת הארגון ורו"ח המלווה את הארגון.
מוקדי ההגרלה נסגרים בתאריך כ"ט בסיוון תשפ"ב, 28/06/2022.
ההגרלה תתקיים בשידור חי מיד לאחר הזנת הנתונים למערכת ההגרלה. על המועד המדוייק תצא הודעה מסודרת לעיתונות. ההגרלה תתקיים במשרדי הארגון בנוכחות ההנהלה ועו"ד המפקח על ההגרלה.
מיד בתום עריכת ההגרלה ובנוכחות המפקח על ההגרלה נתקשר ונודיע לזוכה המאושר. אנו מייחלים שזה יהיה אתה. שם הזוכה יפורסם אף באתר ובעיתונות.

 

הצטרפו עכשיו